O firmie

Pomysł na ten sklep powstał w grudniu 2018 roku, gdy rozmyślałam co chce robić w życiu i co sprawia mi radość. Największym moim szczęściem jest moja córeczka i to, że mogę być jej szaloną i zwariowaną mamą.

W mojej macierzyńskiej "karierze" nie raz już doświadczyłam tego, że niektóre matki pogubiły się i za życiowy cel obrały sobie ocenianie innych kobiet, pouczanie i hejtowanie.

Wymyśliłam sobie, że otworzę mój sklep z produktami, które będą w pewien sposób manifestem dla mam, które chcą żyć po swojemu, nie przejmują się zdaniem innych na temat tego czy w ich oczach zasługują na miano idealnej matki oraz cieszą się z macierzyństwa nie zapominając o sobie. Tymi prostymi rzeczami chciałabym zarażać inne mamuśki (i nie tylko) do wyluzowanego podejścia do życia.

Z racji tego, iż moimi klientkami są głownie młode mamy, zadecydowałam, iż ubrania na których będę pracować muszą być jak najlepszej jakości w cenach, które będą zbliżone do tych, które można znaleźć w sklepach sieciowych. Oczywiście można się domyślić, że przy sklepach sieciowych jestem mikro przedsiębiorcą, dlatego bywa to naprawdę wymagające 😊.

Produkty, które znajdziecie w moim sklepie zanim trafią na stronę internetową testuje na sobie tygodniami, aby znaleźć jak najlepszą jakość w najkorzystniejszej cenie, ponieważ od początku działania sklepu stawiałam na produkt przystępny cenowo, który można nosić na co dzień. Są to modele, które kupuje w hurtowniach, które znajdują się w Polsce, a te pozyskują produkty od dystrybutorów zza granicy. W niektórych przypadkach, jeśli uda mi się utrzymać atrakcyjną cenę - współpracuje z polską szwalnią (m.in. przy bawełnianych torbach).

Tworząc sklep pytałam na swoim profilu moje obserwatorki jakie progi cenowe są w stanie zaakceptować i dzięki tej informacji zadecydowałam, że to jest najlepsze rozwiązanie.

Pracuje nad kreatywnymi pomysłami wszystkich wzorów graficznych i moje pomysły realizuje polski grafik. Również nadruki wykonywane są w 100% w Polsce przez firmę, która korzysta z jednych z nowocześniejszych maszyn, które zapewniają doskonałą jakość.

Projekty jakie znajdziecie na bluzach i koszulkach w żartobliwy sposób odnoszą do macierzyńskiej rzeczywistości i podkreślają, że SPOKO STARA to fajna mama 😉

Mam nadzieje, że będziecie z radością nosić ubrania z przekonaniem, że nie ważne co mówią inni - dla swojego dziecka zawsze jesteś NAJLEPSZA!

Pozdrawiam,

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl